Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #27344 üzenetére

    természetesen nem várnám el hogy minden verzió meglegyen, csak mikor egy nagyobb design módosítás történik, mint most 13 és 14 között, akkor egy vagy több kapcsolóval igen is megoldható lenne, míg az ember megszokja, 15-be meg már nem tennék bele.
    hiszen ha én userstyle-os css-sel vissza tudom varázsolni azt a nézetet (kivéve a favicont, azt szerintem program scriptből tüntették el) - mert a képi elemek még most is a program részei -, akkor egy menüpont vagy checkbox kiválasztásával nem lenne lehetetlen feladat megadni hogy a browser.css helyett a browser_old.css-t használja, adott esetben, a képi tartalmak tárhelyének töredéke egy css fájl eltárolása.
    (ha viszont ezzel nem törődnek, mert csak a jövő fele néznek, elég nagy felelőtlenség bennhagyni a régi elemeket az omni.ja fájlba melyet minden indításkor betölt a Fox. lényegesen kisebb méretű lenne ha csak mindig az aktuális Fox verzió elemeit tartalmazná.)

    persze ez csak az egyéni nyomorom, nyilván nem nekem írja a Mozilla a böngészőjét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák