Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz Kolondrum #68992 üzenetére

    Április 18-án elcsaptak. 2,5 hét után voltam baleset előtti állapotban.
    Árpilis 28-án rendeltem meg az idomot Aliexpresstől. Közben pár apróságot ebayről, azok is megjöttek.
    Május 25-én érkezett meg az idom hozzám. Kb 5-8 munkanap volt mire EMS postával feladták és kb 3-5 munkanap volt mire vámolták Mo-n.
    Június 3-án készült el a motor a jelenlegi állapottal, még kell pár csavart rendelnem, plusz egy hátsó ülést, mert van rajta szakadás. Mindent én és az egyik barátom törött kézzel csináltunk. Nem rossz ez a kínai idom, sok volt a sorja, de basszus, minden stimmelt, nem volt vele para. Nyilván nem hibátlan, vannak festékmegfolyások, de hát 142e ft (ebből 35e a vám és áfa) volt, plusz 15e-et visszautalt a kínai, mert mondtam, hogy sorjás, plusz a fejidomra nem kértem honda feliratot :D A fejidomnál vannak szar részek, ram air nyilásnál pl, de majd ránézek később.
    Szerelésnél egyedül a fejidommal szívtam, mert életemben nem csináltam ilyet, és én fsz, leszereltem a fent maradó idomokat, beraktam felcímkézve a csavarokat, viszont fingom nem volt, hogy mi merre megy :D De kész lett.

    A félsz talán miatta volt, azért már nem mindegy a testi épség:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák