Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Something_ #54198 üzenetére

    Figyi, szerintem 1 milla felett ne vegyél autót. Nekem 3 éves a lányom, most jön a második + 1 spániel... vettem én már ilyen ponyva anyagból védőcuccot, próbáltam mindent...szét lesz b@szva úgyis. HOzod el a bölcsiből, esik, a gumicsizmával összerúgja a hátad, a kutya bebújik a védő alá, mert előre akar mászni, mert a gyerek szekálja, a gyerek a kekszet eldobálja, a cumisüveg kiesik a kezéből... Kár érte.

    Volt egy Fabia kombim, jó autó volt, de az pl. szerintem kicsi. Most van egy 2001-es kombi mondeo-m, benzines, 9 et eszik városba, de megbízható, nincs baja. Akkora, mint egy játszótér hátul. Mindig takarítjuk, nem dzsuvás, de nem kezdek el üvölteni ha a gyerek valamibe belenyúl csokis kézzel, eldobja a kekszet, bemegy sáros lábbal...kitakarítom, ez van. Mire oda jutok,hogy eladjam, még olcsóbb lesz és aki megveszi, nem ez lesz a legnagyobb kitétele, bár most is úgy néz ki, hogy dédi mama azt hitte új.

    Szóval, ha gyerek miatt veszel új autót, akkor olyat vegyél amit nem fogsz sajnálni, ha koszos lesz. Szerintem...

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák