Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    mai rant...

    szidjuk az autósokat nem használnak tükröt és nem rendszerben közlekednek nem partnerek.

    Az elmult pár hétben elég sokat sikerült munkába járást elkövetnem motororral.

    Szentendre Köki táv. csúcsidőben reggel is este is.

    A motorosok sem sokkal jobbak. indexelésben mondjuk de. de tükörhasználat és rendszerben létezés...

    -Azért mert valaki megy egy motorossávon még lehetne figyelni hátrafelé és utat adni ha útban vagy.
    -ha valójában béna vagy és félsz ott akkor maradjál szépen a sáv közepén és ne foglald le a motorossávot.
    -sok száz méteren át ott vagy a seggében és nem néz tükörbe. egyszer sem.
    - de a legrosszabb. észrevesz. ( hogy magától vagy mert meguntad és rádudálsz egy rövidet az lényegtelen ) látod a tükörben a szemkontaktot. és leszarja hogy utban van. és megy tovább 27el a másfél méteres motorossávon.

    Semmi bajom azzal hogy ki milyen lassan megy. de basszus ha az autósoktól elvárjuk hogy legalább ne gátoljanak és szivassanak minket... egymással már... adj már helyet a gyorsabbnak. 10 másodpercet sem vesztesz valójában.

    Nem értem miért van az hogy én a saját tempómban sem hiszem hogy én vagyok a leggyorsabb az utakon és folyamatosan figyelem a környezetemet a tükreimet, még a nyakam is használom jobbra tartok.... ehhez képest emberek 30-50-65 tempónál néznek mereven előre és annyi ők ott vannak és pont.

    Szóval a rendszerben létezést közlekedést / előzékenységet udvariasságot szerintem sajnos a motoros népnek mint egésznek semmi joga számonkérni... nézzen mindenki magába kicsit...

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák