Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz Dexar007 #32954 üzenetére

    komolyan,nem azért írok,hogy vitázhassak,de elsiklottam afelett,hogy hány éves vagy,mióta motorozol.
    A mai gazdasági helyzetet tekintve,tényleg drága(mondjuk mi nem) de ha valaki nem gyerekkora óta motorozik,hanem felnőtten eldönti,hogy motor,akkor igenis menj el,ha megengedheted magadnak,mert a 45 sokkal kevesebb mint egy rutintalan perec 50-el ami akár százezrekbe is kerülhet.
    Semmi nincs berögzülve,azt a gumidarabot húzgálod meg a bal kart behúzod váltásnál,indulásnál meg lassan engeded ki,kb ennyit lehet videókról meg netről összeollózni a motorozáshoz.Nagy köszönet apámnak aki szintén motorozott és támogatta fiatalságom alatt a motorjaimat,így volt szerencsém romettől az ezresig crosstól a quadig mindent kipróbálni,homokon kétszer volt törésem közúton soha,mert tudtam,hogy ott nem lehet hibázni,azt akartam kihozni ebből,hogy baromi sok szitut megéltem motoron,úgy gondolom,hogy van is tehetségem hozzá,de a mai napig nem merem kijelenteni,hogy tudok motorozni.lehet csak szerencsém volt eddig.
    A fórumon meg mindenki jószándékból írja amit,ezt azért ne felejtsd el.

    szerk: ha született tehetség vagy akkor kéretik az előbbit semmisnek tekinteni,viszont akkor több szerénységet ;]

    [ Szerkesztve ]

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák