Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz huszi.gyb #27115 üzenetére

    Ne is mondd! :B Egyszer - majdnem 30 évvel ezelőtt, tehát 20-22 éves kölyök voltam - el is csíptek ilyenért: azt láttam, hogy Szolnoknál a szembejövőket cseszegetik, igazoltatják, de azt nem, hogy párszáz méterrel előrébb a "mi" oldalunkon is zsaruk állnak (valami nagy össznépi igazoltatás keretében). Nekem az akkori Trabimon volt 2 ködlámpa + 2 szúrófény is utólag felszerelve (1 évig raliztam fősulisként). A fénykürt úgy volt relézve, hogy ezeket és a refit is egyszerre villantotta fel. Na, az "enyémek" meg észrevették: kaptam kioktatást a ködfényszóró helyes használatáról, jól rám ijesztettek, majd - bünti nélkül - elengedtek. ;]

    (#27116) McReay: nem lopni, hanem fegyverrel rabolni. Aztán egy pillanatra ráfogta a stukkert az ott dekkoló, kocsiból éppen kilépő zsernyákra, az meg kétszer lőtt. De szarul célzott, mert állítólag nem halt meg az ürge (Indexes fórumon volt téma). Nálunk is bevezethetnék!

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák