Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Sziasztok! Először vagyok itt, csak gondoltam kiírom a mai mérgemet. Hosszú kihagyás, Simsonok, MZ-k, ETZ után vettem idén egy motort. Vagyis nem is motor, kismotor, de rendszám kell rá, egy CBF 125-ös gépről van szó (Márkát szerintem nem kell írnom itt), olcsó fenntartás miatt vettem. Ma mentem vele a kisvárosunkban, szép öregurasan, párhuzamosan a járdán velem egy nyugger tolja a biciklit. Egy zebrához érünk, én nyugodtan mennék tovább,ugye senki nem akar átmenni, a nyugger körülnézés nélkül hirtelen irányt vált, és már előttem van keresztbe a biciklivel.... Elsőfék-hátsófék satu, kb 8-10 m-re lehettem, papa megvetően felém néz, majd visszább tolja a biciklit, hogy elférjek, mert kb. a féktávolságomon volt a zebra. Visszafele jövet ugyanaz a zebra másik oldalról, két nyugger nő beszélgetve megy egymás mellett szintén velem párhuzamosan. Elveszem a gázt, tudom hogy ez csak álca, hogy egyenesen mennek! Nem csalt a megérzésem, hirtelen mozdulattal lelép az egyik a zebrára, majd körülnéz. Komolyan mondom, ha előbbre vagyok, lehet hogy fellök. Mivel számítottam a produkcióra, csak 25-30-al mentem. Mondtam itthon az asszonynak, ha valamelyiket elcsapom, akkor mindenki azt mondja, hogy szegény öreg, szabályosan ment át a zebrán, az ökör motoros meg elcsapta, mert csak hajtanak mint az állat. :D
    Ott látom a probléma forrását, hogy szegény kis CBF ötvennel negyedikben úgy megy, mint egy villanymotor, alig van hangja. Mindenesetre furcsa, hogy a kocsihoz képest jóval nagyobb arányban lépnek elém gyalogosok körülnézés nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák