Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz tutis #16103 üzenetére

    Értelek. Engem csak az bosszant, hogy hányszor hallani olyat, hogy feltörték a kocsit, mert bent hagyta az ülésen vagy a csomagtartóban a bőröndöt, notebookot, használt gumit. Ennek ellenére mégis sokan leszarják, aztán meg sírnak, hogy visszavásárolnák. Pedig mindenki tudja, hogy autóban egy 100-as zsepit sem szabad hagyni. Ok, én is hagytam a telefonom az autó ülésén pár órára, de szerencsére jó környéken történt, nem vitték el. Sőt, olyan is volt, hogy éjszakára nyitva maradt az autó, kétszer is, szintén jó környéken:) Nem mondom, hogy én nem hibázok. De az esetek 99+%-ban mindig nagyon figyelek ezekre a dolgokra.

    Persze ettől még nem normális, hogy ilyenek történnek és erre kell figyelni, de egyszerűen muszáj. Ha mindent megtettem azért, hogy ez ne történhessen meg, akkor áldozat vagyok. Ha nem, mert mondjuk nyitva felejtettem, vagy ott hagytam az ülésen, akkor én is idióta vagyok. Nincs ezen mit szépíteni:)

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák