Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz 3L1T3 #148768 üzenetére

    Székesfehérváron nincs jó motoros iskola, türhő mind (nekem vizsga előtt derült ki, hogy az oktató rosszul várta el az egyik rutinfeladatot). Én átmentem Budaörsre inkább. Egyrészt ott olyan forgalom van, hogy megtanulsz közlekedni újra rendesen, másrészt van egy nagyon jó oktató a webjogsinál. Ha mégis Fehérváron maradsz, a 0-24 iskolát kerüld el messzire. :D

    Én tavaly vettem cuccokat, és megfogadtam egy tanácsot magamtól az előző hobbijaim után. Nem rágom kakit, és veszek olyat inkább amit nem csak a szükség hozott hanem tetszik is.
    Így lett a sisak 110, a dzseki 85, a nadrág 80, a kesztyű 20, a bakancs 75. Rohadtul fájt, de megérte.

    Nekem az Icon mint márka nagyon bevált (185 centi vagyok, 88kg az amerikai M pont a méretem), kabátból a MESH AF zseniális, főleg melegben. Ha meg hideg van ráveszel valamit hogy fogja a szelet (van egy régebbi softshell dzsekim, pont rámegy)

    Kesztyűből érdemesebb valami kényelmeset nem szétműanyagozottat venni, mert nem fogod megtalálni az indexet (tanulómotoron szét vannak gyalulva, van olyan amin már gomb sincs). Nadrág mindegy, van térdvédő az iskolákban, én egy cordura farmert vettem a végén. Cipőre nem szólnak, ha a boka fölé ér és bakancsnak hívják legalább :D

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák