Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Zsírkrétamen #135732 üzenetére

    A listába tedd még be a KTM 790/890 Adventure-t (nem az R-est), az még tökéletesen passzol ide! :K
    Viszont az NC750 DCT-t volt alkalmam pár ezer km-en keresztül kipróbálni, és amilyen zseniális motor, olyan unalmas is! Olyannak való, aki a társaság miatt megy, és nem a motorozás miatt! Gyönyörű tájakra gond nélkül elvisz, de maga az út nem fog megmaradni...
    NC helyett inkább nézz egy új Suzuki DL650-t (XT-t), hátha Neked is annyira megtetszik, mint sokunknak! :B
    Én majdnem a KTM 790 Adv-t vettem anno (csak jött egy jó 1190 hirtelen), szóval nyilván elfogultan arra voksolnék, de az F750GS is egy méltatlanul sokszor figyelmen kívül hagyott motor az F850GS árnyéka miatt, pedig... ;)
    A DL650(XT) pedig nem véletlenül az egyik közönségkedvenc, és mint olyan, ha később váltanál, még fel sem teszed a hirdetést, és már jelentkezni fognak rá!
    A Tiger viszont nekem teljesen kimaradt valahogy az életemből, így azon kívül, hogy túráztam már terepen egy 800XCx mellett, nem tudok róla sokat, de a fórumban van pár fehérnemű-tulajdonos, majd úgyis megmondják miért az a tuti! ;)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák