Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mizsala

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha van valakinek ötlete.
    Ma lementem a garázsba és próbáltam indítani a motorom(shadow vt600), kb 10 napot állhatott egyedül a kicsike, de fordított kb felet az önindító és utána meg se moccant, kialudt a műszerfal is. Gondoltam bebikázom az autóról, tuti aksi baja lett. Ráraktam a bikakábelt és ahogy próbáltam indítgatni, elkezdett forrósodni a kábel de nagyon. Nagy nehezen fordított annyit az önindító, hogy elinduljon, de amikor levettem a kábelt, visszaesett az alapjárat, mintha egy kerti traktort hallottam volna, kb minden ötödik ütem volt meg neki. Ahogy visszaérintettem a bikakábelt normális alapjárat volt. Próbáltam járatni egy kicsit, de semmi. Ha levettem a bikakábelt, akkor 1 percen belül lefulladt.
    Kivettem az akksit, rámértem, 12.5V.
    Ha egyszer bebikáztam, utána nem kellene hogy kapjon gyújtást normálisan a generátortól? Létezik hogy még indítás után is használná az akksit rásegítésként, hogy legyen elég áramerősség a gyújtáshoz amíg fel nem melegszik?
    2 éve van nálam a gép és eddig gond nélkül szeretetben-békességben megvoltunk :D
    Szerintetek elég egy új akksit vennem, vagy lehet a generátorral is probléma? Ötletek? :R
    Köszi előre is :R

Új hozzászólás Aktív témák