Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz #56573440 #126504 üzenetére

    észérv lehet még, hogy ha mégis valamit eltörtök rajta, mert feldöntik a parkolóban, felborít valaki az úton vagy csak elcsúsztok, akkor a dl650-re minden cserealkatrészből dunát lehet rekeszteni.

    másik észérv: ha mégis kiderülne, hogy nem csak nagypapisan szeretnél közlekedni, akkor a vstrom egy lépcsővel jobb választás, mint az nc700 :) személyes történet, hogy én felnőttként azzal győztem meg az asszonyt és saját magamat is, hogy dolgozóba járni a motort a legideálisabb, hogy időt fogok spórolni és viccen kívül így is terveztem. 2 éven belül a pannónia ringen találtam magam. veled is előfodrulhat, hogy nem csak munkahelyi ingázásra fogod használni pár hónap múlva. vstrom amúgy sem a pályázós, cserébe bármikor úgy dönthetsz vele, hogy akkor másnap reggel 2-3-4 napra elmentek az asszonnyal kirándulni egyet az alpokba/horvát tengerpartra/tátrába/erdélybe és tuti, hogy a közeledben lesz olyan, aki komplett doboz szettet konzollal kölcsön tud adni a vstromhoz, ha neked addigra nem lenne saját. ez az előnye az igazi népmotornak

    nem észérv a vstrom mellett és az nc700 ellen: ha nem akarod, hogy unalomig ugrassanak a munkahelyeden szintén motorral ingázó kollégáid :D

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák