Hirdetés

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #125593 üzenetére

    Köszönöm! :R

    Meglátjuk akkor megjön-e az esze. :DDD Szerintem előbbi felhasználás a cél max nagyon lightos pályázás lesz ebből zömében inkább néha megrángatja és jön megy vele országon belül túrázás gyanánt. :)

    Igen azt néztem is mikor visszanyomja ujjal a dugót és szépen lehet hallani és látni, hogy mintha visszacuppanna majd fél centit a dugó. Brutális, hogy így eltud kopni egy blokk... főleg, hogy ha nem hajtókaros akkor ezt nem is feltétlen látod hallod tapasztalod meg rajta. Ez a technika konkrétan megeszi önmagát.

    Az a kopás nagyon para ott a vidin szerintem azt már nem , hogy látni de talán már érezni ujjal is akár simításra :Y

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák