Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Topiccsendőr #110581 üzenetére

    Köszi, ezen most így reggel nagyon jót nevettem :DD pedig szomorú dolgok ezek. Tegnap pont azt akartam irni, csak aztán felbemaradt, Hogy itthon lehetetlen jó motoros lapot találni, mert mindegyik nyom valami király bölcsességet, egy pár előítéletes megállapítást, csak azt nem tudjuk meg hogy milyen a motor. Néha beletalalnak azért és sikerül egy-két jobb írást is összevakarni, de mindig hianyerzetem van. Persze lehet azt mondani, gyere köcsög, csináld jobban, de én csináltam, igaz más téren, de jól ismerem a magyar piacot, meg mindig ott tartunk, hogy te teszel szivesseget, hogy a szarjukrol irhatsz, ami ha szar, akkor fel vannak háborodva. Itt, ez az ország sosem lesz normális, főleg most, hogy elszalltak a bérek és nincs munkaerő, megjelentek ezek a nagyon önérzetes "vállalkozók" akiknek ha megmondod, hogy szar amit csinál, akkor inkább megsertodve távozik ahelyett, hogy jól megcsinálná - akkor is, ha kifizeted. És persze jól megszedik magukat a szar munkájukkal is. Na valami ilyesmi a motorimportőr is. Borzasztó állapotok vannak.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák