Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Agostino #110379 üzenetére

    Kiszedhető, de azért nem mindegy, hogy hányszor szeded ki és hányszor mosod ki. De kinek van kedve ezzel vesződni? Az anyagnak sem jó, ha sokat mosod, mert hamarabb összeesik a bélés. Azért nem mindegy, hogy maszkot viselve kicsit nedves lesz, vagy csutakosra ázik mondjuk egy pályázás során, ahol tényleg izzadsz, mert mozogsz a motoron nem keveset (szemléltetésképp: egy pályanapon olyan 6-8 liter folyadékot küldtem be, aznap pisi kb. a zéróhoz konvergált). Illetve egy-egy ilyen menet után sem mindegy, hogy leveszed a maszkot, kb. 20 perc alatt megszárad annyira, hogy újból fel lehessen venni, vagy egy lucskos sisakot kell a fejedre húzni. Szerintem a mostani sisakom kb. 5 éve van meg és némi kopást leszámítva belül olyan, mint az új, nem büdös és nem koszos, pedig én izzadok rendesen - nem úgy, mint a régi caberg, ami szétpuhult és a szag is kiűzhetetlen volt belőle. Mosogatás helyett inkább tisztán tartom, amennyire lehet. Mondjuk azok után, hogy egyesek a retkes kesztyűjüket a sisakba gyömöszölik majd felakasztják a szintén retkes visszapillantóra, majd ezután ismét a fejükre húzzák...na inkább nem is mondok semmit.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák