Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Geresics #110277 üzenetére

    Olvastam, mindent elolvasok, másokkal ellentétben értelmezem is. Az Rsv forum nem jó, külföldi Fb oldalakon (tudom régen nem volt Fb, habár már 10 éve van) van minden apró szirszar. A zx9r is viszonylag ritka volt, ahhoz is volt minden, ha más nem akkor gyári. Ez ilyen. Ha van pénz majomra, legyen bananra is. A karbantartásnál előre kell gondolkodni, nincs minden polcon... De ez sajnos sokszor mas márkára is igaz, bármi gyárit akarsz várni kell. A BMW - sek is szívnak, normális szerviz ott sincs, ha úgy nézzük. Van a Wallis meg két szaki az országban, aztán minden szerviz húzza a száját, mert itthon japán buzulás van. Aztán mégis veszik a BMW-ket. Sajnos a kiegészítők téren annyira nem vagyok otthon, sportmotorra sosem kellett doboz meg konzol, azt csak a tudjukkik raknak fel.

    Gaboman: és ez sem volt mindig így. Pár éve a kawaba a szelepet Japánból kellett hozatni, egy hónapot vártam rá. Ma már jobb.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák