Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Szép estét.

    Cserélt már valaki vezérműlánc feszítőt automatikus helyett manuálisra? Egy FZ6-ról lenne szó 2006-os 30ekm-el.

    Nemrég vettem, fura csergő hang jött miután fel melegedett motor üzemi hőmérsékletre. Gondoltam olajcsere után majd megszűnik de nem. Nem különösen hangos de vájt fülű vagyok mint autóm téren is :D

    Utána jártam dolgoknak ki derült lánc feszítő tud ilyen huncutságot művelni. E videó alapján néztem meg én is [link]
    Ahogy le fogtam csavarhúzóval csak hogy ne forduljon jobbra balra egyből el hallgatott lánc. Gáz adásakor egyenesen halkabb lett na meg alapjáraton is. :)

    Itt dőlt el bennem lánc feszítő csere. Viszont manuális ugye fix, hogy tolerálja a hideg-meleget? Mihez kell állítani hideg vagy meleg blokkhoz? Vagy a kettő közé kell be lőni?
    Hideghez állítod akkor melegen laza lesz. Ha meleghez akkor meg hidegen feszülni fog. Ugye ha laza csörög ha feszes akkor fütyül.

    Gyári lánc feszítő ára meg horror :D
    Előre is köszönöm szépen.

    [ Szerkesztve ]

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák