Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Constantin79

    csendes tag

    válasz maxiking7 #11750 üzenetére

    Üdv. Én kérlek amikor hallottam kb 2015 04.hóban az Alsónémedi hírmondóban teljesen véletlen hogy a HFC Network Kft valósitja meg és Lesz Telekom Optika egyből gondolkodás nélkül átmentem hozzájuk. Akkor még telefonon kötöttem meg a szerződést tehát családi + 20 HD sokal jobb kiemelkedően jobb színvonal IPTV előfizetés kb 4000ft, 120Mbites Internet 50Mbites feltöltéssel kb 4500ft, Hoppá + Díjcsomagú telefon 3200ft kapásból olcsóbb mint az UPC ez is nagyon megfogott korlátlanul azaz havi 5000 perc erejéig beszélhetsz mindhárom mobil irányba. Nem akartam elhinni hogy volt olyan hogy 5MB/s-el feltöltéssel ment a torrent seed, most volt úgy a 1GBps-es nettel hogy 1 órán keresztül nem esett a feltöltési sebességem 20MB/s alá! :D Telefononf gondolkodás nélkül rendeld meg csakis sokal jobban jársz én most fizetek nekik csoimagban 12200ft-ot! Felűlmúlhatatlan szolgáltatást kínál, imádom a Telekomot és az Optikai hálózatot!!! Kaptam egy Huawei HG8245H típusú Optikai terminált ami egyben tudja a wi-fit-t, nagyon könnyű a beállítása port nyitás, stb fix IP a gépeknek wi-fi, nem kell ennél több, ja és 2db IP-TV egységet bérlek a Telekomtól ezen az áron - bocs UPC lúzer még mindig az oldalukon 29-es körzet ajánlatit hiredik, akkora nyomorékeok nem lehetnek a világon nagyon örülök hogy sikerült eljönnöm tőlük, ha el kellene költözni valamiért csak Telekomos ugyanilyen Optikai hálózattal kiépített területre költöznék semmi más nem érdekelne!! :D :C

    [ Szerkesztve ]

    Élni és élni hagyni.

Új hozzászólás Aktív témák