Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz bnorci71 #80724 üzenetére

    hát én mentem kivágom ezt a gépet az ablakon
    felent a W10 LTSB transmissionnal voltak gondjaim, de végül rájöttem csak vissza kel másolni a mappát.
    Indítottam volna újra 20 perc után még mindig a ne kapcsolja ki a gépet üzenet, de nem frissítés csak úgy.
    Anyád nehogy már. Kikapcs bekapcs rakjuk fel az AVG-t na ott már voltak gondok a végén az aktiváláskor nem volt nem.
    Nem lehetett kikapcsolni mert nem jött fel a menü a start gombra. Főkapcsoló újraindít jelszó nem jó. Miiii vaaaan 4 napja innen indultam.
    következő indítás beenged, de mintha a fél win hiányozna nem indulna el. Start gombot hiába nyomod semmi.... és hasonlók. A bejelentkezés is fél perc már amikor nem azt dobja a pofámba nem jó az 1 betűs jelszó. Ha elindul van hogy háttér sincs csak feketeség, ha van is start menü mint írtam nincs billentyűzetről sem

    Mire godolnátok SSD hibára? 24/7 ment a gépbe, de miért a szinte csak kész gépnél omlik össze? Ram hiba, vagy alaplap?

    megpróbálom hdd-re rakni a rendszert akkor mit csinál

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák