Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazs87

    tag

    Sziasztok!

    A fúvókám teljesen eltömődött. Amikor ki próbáltam venni "szerencsésen" beleszakadt a menete az alu blokkba. Ellenkező oldalon egy elvileg azonos menetű cső van, benne egy pfte csővel a belsejében.
    A tervem...valahogy kiizzadom a polírozott csövet ellenkező oldalról és a bennszakadt menetdarabot az ellenkező oldalról kitolom egy csavar behajtásával. (vásárolt gép...sikeresen szétberheltem most az extrúdert az utolsó hernyócsavarig) viszont a cső nem jön ki akárhogy fogom meg, mindig elforog. Nem tudom mi a neve, nem tudom hogyan tudnám után rendelni ha még ez is beadná az unalmast. A többet erővel mint ésszel dolog meg nem az én utam. (nincs nagy satum + valami böszme csőkulcsom itthon:D)

    Nincs valakinek ötlete erre?
    Mi a neve ennek a fém megvezető csőnek angolul/németül? A fűtőblokkban a düse/nozzle és a motoros beadagoló közti fém cső érdekelne.
    Milyen hőszigeteléssel tudom a blokkot bevonni? Ha jól látom kapton van rajta és némi szivacsos anyag alatta.

    [link]
    ilyesmi lenne a cső, de csak az alja menetes, a a tetején viszont nincs menet (egy hernyócsavar fogja meg)

    Netán előmelegítve kb 200 fokra kellett volna a cserét elvégezni a tűrések áthidalása miatt?

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák