Hirdetés

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz petszol #17212 üzenetére

    Nincs benne ujjlenyomat olvasó. A magyar változatban talán van, ebben nincs.
    DE: a régi Acereben volt, most a Lenovomban nincs. Egyáltalán nem érzem a hiányát :)

    Bazsee71: Át lettél verve... Egy picikét :D Ezt a típust még csak nem is forgalmazzák Magyarországon, elég bajos lenne hozzá a magyar billentyűzet ;) Én megmondtam, hogy hazudnak - nekem is hazudtam :D De ha már ilyen jót beszélgettél velük, kérdezd meg a pontos verziószámát (pl DV6 6101eg - ez a német i7-es száma), és lepődj majd meg, amikor nem mondják meg :)
    Az email meg nem különösebben értékes 'írásos' bizonyíték........

    Bobrooney: az új iHD 3000 már jelentős előrelépés a korábbi integráltakhoz képest, egész tűrhető a teljesítménye. A HD5470-es meg egy belépő szintű dedikált memóriával rendelkező kártya, egyike a leggyengébbeknek. Szerintem SB proci mellé totál fölösleges is.

    spyduck: köszi az infót :) Remélem a következő szériáknál jobban megoldják a hűtést, mert a Radiance kijelző az valami elképesztő volt :B (Azért nem tudom észrevetted-e, tolom egy kicsit én is a szekereteket :DDD )

    cucka: mi a gond a numerikus résszel? A most elterjedt 16:9-es notiknál már kényelmesen van neki hely :)

Aktív témák