Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzol

    tag

    válasz #56573440 #22129 üzenetére

    Köszönöm a választ! Nehéz döntés. Itt eléggé azon a véleményen vannak, hogy a gen10 nem sok újat hozott a gen8-hoz képest, bár nem biztos, hogy nekem szükségem van az elhagyott funkciókra. Csak hát a proci... Jobb lett volna egy újabb intel.
    Csábít az univerzalitás is, csak lehet, hogy ez most ágyúval verébre. Bár lenne egy HTPC is egyben. Ahogy olvasom egészen jó grafikus egység van benne... Mintha nem is servernek szánták volna... Alszom még rá párat. Minden nap a másik irányba hajlok még :)

    :(( Most olvasom, hogy a hardware-es RAID controller-hez nincs linux támogatás, csak window-ra. Biztos szoftveresen se gond összerakni egy RAID-et, de egy NAS-tól azért ezt elvárnám...
    Máshol meg arra panaszkodtak, hogy a videokártyához sincs linux alá támogatás. Egy univerzális driverrel persze lehet használni, de azért elriaszt, hogy egy servernél ennyire nem támogatják a linuxot. Ez így egy desktop PC... Most elment a kedvem tőle. Szerintem NAS-t fogok venni, aztán valami kis embedded PC-vel kiegészítem, ha kell valamit nem lehet rá telepíteni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák