Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lesliegold

    tag

    Nem is tudom kinek válaszoljak, így legyen új hsz...

    Szóval én meg úgy vagyok, hogy ha egy nagy Brand adja a nevét hozzá, az azért több mint a noname kategória. Egy klímaszerelő és itt a lényeg forgalmazó cég, nem fogja sosem azt állítani, hogy vegyél olyat, amivel Ő maga nem tud versenyezni árban, a csak értékesítőkkel, ezért sosem fogja ajánlani, mert nála nem lesz a repertoárban. Ha netán mégis forgalmazná, az Emag, E-digitál letöri az árait, így Ő 1-2%-os árrésért inkább nem foglalkozik vele, hisz a Daikin garantálja neki a 10-15% kisker árrést így a szerelésen felül itt is keres. Ne is várja senki, hogy valaha szerelő cég ilyen termékeket pozitív jelzővel fog illetni és azt mondja vedd meg. Ez üzletpolitika és ilyen a világ.

    Nem gondolom, hogy egy Daikin ne lenne jobb, mint egy Whirlpool, de mikor 70-100%-os árkülönbség van, akkor azért el lehet gondolkodni melyik a jobb vétel, és mindenki tud dönteni. Ami inkább zavaró, hogy szinte el van útálva az a fórumtárs, aki nem Daikint akar venni. Gyerekek nem arról van szó, hogy vehetsz eredeti Nike cipőt és hamisítványt, hanem vehetsz egy felsőkategóriásnak tartott terméket 180-200e Ft-ért és egy középkategóriást / teljesen átlagost most akciósan 99e Ft-ért.

    Ígérem 1 év múlva beszámolok mit tapasztaltam, ár-érték arányban én emellett döntöttem.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi 3

Új hozzászólás Aktív témák