Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy komplett rendszert. Elsősorban használtban gondolkodom.
    Első körben egy Sony RX10 IV volt a kiszemelt, de belegondoltam, hogy ez egy darab sokszáz ezres szörnyeteg, ha bármi történik vele, egyben kuka, míg egy több darabból álló szett esetén maximum két alkatrészt ejtek le, vagy éppen bele a dunába, ha béna vagyok. Izgága gyerekek és méginkább izgága kutya mellett nem merek az óvatosságomra hagyatkozni.
    Ezenkívül az 1"-os érzékelő sem éppen a legzajtalanabb.

    A fenti gép tudását szeretném reprodukálni egy DSLR/MILC rendszer formájában.

    Amit elvárok:
    1.) Ekv. 24-600mm átfogás úgy, hogy az RX10 IV. ekv fényerejénél a lehető legtöbb helyen jobb legyen figyelembe vége a szenzort, stb.
    2.) Határozottan jó minőségű, éles és stabilizált 1080p videót, vagy szintén jóféle 4K videót tudjon, amiből tűéles stabil 1080p-t tudok szerkeszteni.
    3.) Mikrofon bemenet.
    4.) AF álló- és mozgókép esetén is gyerek/kutya/madár kompatibilis legyen a lencséket is beleszámítva
    5.) Lehetőleg nagy méretű váz. A Sony aps-c "A" sorozat számomra nagyon kicsi és kényelmetlen fogású, a Canon 550D éppen határeset méretben, fogásban.

    A felhasználás természetfoto, állat és gyerek foto. ekv. 100mm felett feltétlenül kell stabi, de alatta sem lenne rossz.

    Köszi szépen a tippeket! :R
    ui.: ÁR: még nem tudom, de az RX10 IV árát nem szeretném nagyon túlszárnyalni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák