Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz celf #5011 üzenetére

    Én Logitech internet 350-et használok itthon és a cégnél is, de nem fogod nekem elhinni, a fehér mechanikailag jobb, mint a fekete! Én sem hiszem el, de így van.
    Amit nem értek, hogy mi a ráknak variálnak a kiosztással annyit. Mármint az ins, del, home,... gombok hülyébbnél hülyébb helyekre való pakolásával. Próbálkoztam olyan bill-el is, amin dupla magas a DEL gomb, és függőlegesen van az a 6 (azaz itt csak 5) gomb. Ráadáasul az a billentyűzet számomra olyan volt, mintha fél gombnyival el lett volna csúszva, egyszerűen egy gombot sem találtam el vele. Nem vagyok gépírónő, de szöveget képes vagyok nagyjából vakon begépelni, azzal viszont semmi esélyem nem volt erre. Nem is tudom milyen volt, és már meg sem tudom mondani, mert szétvertem a rencergarázda fején, aki az asztalomra tette :D :D :D

    De a Logitech Internet 350 bevált. Asszem mostmár nem lehet kapni, de a [link] ugyanaz, csak nincsenek rajta az extra (media player, hangerő,...) gombok. Ja, és árban valahol 2-3ezer körül van.

    A másik, amit érdemes lehet nézegetni, az a classic 200 [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák