Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Par napja szobakerult a fillerbaszas, nem akartam regenyt irni, hogy en is "DeFranco szindromas" vagyok, csak en nem szerelohoz viszem minden aprosaggal, hanem megcsinalom magma mivel minden adott szinte hozza a lakhelyen.

    Eljott az ujabb 75K az S80 eleteben, gondoltam kicserelem az automataban az olajat, szurot, automata v. olajdekni tomiteset, automata hutes csoveinek a tomiteseit, meg a gyorscsatlakozokat elkoccoltam ma reggel a markaszalonba, es.... Hat gyakorlatilag semmi nincs raktaron, de nem azert, mert elfogyott hanem mert ok nem szoktak cserelni! Leszivjak a regi olajat geppel, feltoltik a rendszert aztan ennyi.

    De mondom hat a szuro bent van a hazba meg a magnes is ami osszeszedi a vasreszeleket az olajbol ez egy legendasan hires alulmeretezett valto ami rohadt kenyes a karbantartasra ezekkel mi van?
    Nem volt ra valasz.

    [link]

    De 60K-ert leszivjak a regi olajat, meg tesznek bele 6 liter olajat, tudnam minek mert a kezikonyv 8.8 litert ir az enyemre a turbosra meg 9.6-ot.

    Es szinte csak negativ tapasztalat mindenfele,igy marad a fillerbaszas tovabbra is. ... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák