Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Khelben #52148 üzenetére

    nekem egy kazettás magnó csinálja a forró karibi hangulatot az autóban :D

    telefonálni meg nem telefonálok, nem kell a kihangosító, ha csörög nem veszem fel, majd visszahívom, ha meg fontos hívást várok, akkor headset... de leginkább hanyagolom, mert zavar a vezetésben

    (#52084) EQMontoya: nem, csak szóltam volna, hogy ezt azért mégsem... vagy írtam volna egy cetlit a rendszámmal

    Nekem is volt olyan, hogy leparkoltam egy tükröt, tolattam ki, siettem, hülye helyen állt az autó, a focus segge meg nagy, nem láttam, hogy ott van a tolatva kanyarodás útjában... gyorsan megnéztem, láttam hogy baj van, nem tört, de behajtottam, van rajta egy nett fehér csík a fekete alapon. Tudtam, hogy a szomszédé, ezért elszeleltem a sietősre, aztán amint tudtam (20 perc) visszamentem, becsöngettem, hogy hát ajvé, córesz van... szlovákrendszámpassatos maffiaszomszéd albérlő le, cicaanyu corsáját megnéz. Szerencsére kis dörzsölésre a nagyja lejött, a minimális maradék nyomra meg azt mondta, hogy szarnirá, van ennek más baja is (tényleg volt, félig pókhálós volt a tükör is, féltem, hogy rámveri). Megegyeztünk, hogy 0 Ft-tal tartozom, és elköszöntünk...

    Azt mondjuk ő sem értette, hogy ezt így hogy, hogy valaki becsönget, és nem elszelel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák