Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Lokids #2436 üzenetére

    Többször voltam már ezen a telepen, legutóbb épp akkor mikor a Punto-t vettem. Volt itt 480-ét egy 2004-es Punto, (400-ét most is fent van) mondom licitálok rá, (merthogy nem úgy van, hogy odamész, kirakod az 1.8-at, vagy alkudozol és viszed, hanem letöltesz egy űrlapot a weboldalról, kitöltöd az autó és a Te adataiddal, majd megjelölsz egy összeget, ezt faxolod, mailben küldöd, ha Te vagy a legmagasabb ajánlatot tévő, akkor 2 napod van elmenni és kifizetni a kocsit) aztán majd megnézem. hát, elmentem, megnéztem, belül a kárpitok leszaggatva,az oldala végig ecsetmetál, körben mindene huplis, mondhatni végig összerugdosva, stb, menthetetlen állapotban, holott 900 körül mentek a piacon azok az évjáratok. 450-nel én nyertem, a 150 kevés lett volna rá, 600-ért mentek a 4 évvel öregebbek akkor, és azt mondtam, köszi, veszek máshol mást.
    Ez már csak a legvége, a morzsák, a jó kocsikat olcsón elvitték a haversrácok, akiknek van sok sok autókereskedésük a környéken....

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák