Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz CactuS #185261 üzenetére

    A lánc az 1,4-et is érinti és a vezérlés átugrás is, jó nem az egy éves autón jelentkezik, de jelen van, az 1,6gdi és a többi t-gdi meg mind kokszosodik.
    A suzukinál a balenonál is volt a kinyomó csapágy és a váltó
    Én adott típusokat követtem, amik szóba jöttek, hogy megvegyem-e és nem 1-2 évre, de dacia logan nagyon hamar kiesett, duster mikor bele ültem esett ki (legújabb), suzuki vitarat vettem volna 1,6 szívóval, de már nem lehetett és új autóban ne legyen már egy eső után 1-1,5 liter víz az ajtóban (scross). Az olaj fogyasztás meg semmivel sem több a tiponál, mint a többi autónál, mindegyik fogyaszt valamennyit, csak valamelyiknél nem látszik, mert kb ugyanannyi üzemanyag is bele kerül az olajba, meg egy suzukis nem nézegeti, mert #hülyevagyezsuzukihogyanennémárazolajat.
    Az olaj fogyasztás legtöbb esetben nem mérhető, pár embernél két csere között lemegy max-ról minimumra ami 5dl, egy ember írt extrémebb olajfogyasztást, de ott valami gyártási hiba lesz, vagy rossz olajat raktak bele neki
    Ahogy mondod, bármi után olvastam voltak hibák, tiponál kaptam a legtöbbet azért a pénzért amit autóra tudtam szánni, ár/érték nagyon jó, persze van sok hiányossága és vannak apróbb hibák. Akinél eszi az olajat az gáz, de van jelenleg 1000 tag és 1 emberke volt akinél az első 8ekm-en megevett 1 litert, többről nem tudok (ez nem jelenti, hogy nincs is) ez a motor nem egy új találmány ebben a formában a stilo óta szerelik mindenbe

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák