Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    Szevasztok.
    Nyär környeken, esetleg összel uj autot szeretnek venni, sajnos muszäj vagyok az GTC-met lecserelni egy nagyobb autora, mert bövül a csaläd.Szeretem a sportosan kinezö autokat, eleg fontos szempont nälam.Ezen kivül dizel lenne az ideälis, mivel hegyvidekes környeken lakom (nem Mo.), igy jol jön a nagyobb nyomatek, de naponta 2*20km-t pälyäzok is meloba es vissza.Az opel az elsö autom volt, igy nem költöttem rä sokat, most viszont szeretnek valami komolyabbat.Nem tudom mennyire vagytok a 0 km-es autok ellen, igazäbol en nagyon abban gondolkozom, hogy 5-6-7 evre reszletre vennek egy uj autot, olyan 20-30e Euro környeken.A legvonzobb a garancia lenne persze, meg azert egy uj kocsi az megiscsak jo dolog (ärat persze nem nezve).Idäig sajna nem sokat nezelödtem, csak egy valamin akadt meg a szemem egy Toyota C-HR-en.Igaz ez mär alapbol ott elverzik, hogy nem dizel de maga a kocsi bejövös nagyon es emiatt lehet szemet hunynek afölött hogy ez vagy hybrid vagy benzines lenne.Szoval lenne pär tippetek, hogy mit erdemes venni ilyen ärkategoriäban, esetleg a kiszemelt peldänyrol tudna valaki valamit irni?Pär tesztet olvastam mär rola igy inkäbb szemelyes velemenyek erdekelnenek.Elöre is köszi.

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák