Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz lenko #148355 üzenetére

    Az 1.9 TDI nem lenne rossz, de a PD-től már fázom, a nagyobb motorok meg állítólag nem igazán barátságosak a pénztárcához. Az ötlet jó, bár szerintem az sem szélesebb, mint a mostani 626 kombi. :(

    Qru:
    Igen, ez megér egy konkrét tesztet majd valamelyik kereskedésben, bele szuszakoljuk magunkat majd hárman szerintem, hátha...

    rbalint88:
    Köszi, gyanúsan egy méret a Mazdával. Majd kipróbáljuk ezt is.

    vzsryl:
    Ez is megér egy próbát, tényleg nagy hajók kívülről...

    Jorus:
    Én is ettől a végkövetkeztetéstől félek. Igaz, jelen pillanatban van egy 10 éves lányom meg egy 8 éves fiam, és ha minden jól megy, jövő nyárra lesz egy frissen született csöppség, de 13-15 évesen még egy gyerekülést maguk közt tartani eléggé konkrétan vetekszik majd a három felnőtt egymás mellett kategóriával...

    richie900812:
    Akarod mondani Caravelle? Mert ha már 8-9 személyes mikrobusz, akkor legalább normális kárpitozás legyen benne és hűtés-fűtés a teljes beltérben. Igazából sokáig gondolkoztam rajta, de mindenféle költségvonzata és határátlépési hátrányossága is van a dolognak (még ha ez relatíve elenyésző mennyiségű is). Nincs elvetve amúgy az sem, de egy jó Caravelle baromi drága vagy baromi öreg ebben az ársávban. :(((
    Ezért is néztem többek közt MPV-t, mert 7személyeshez képest sem nagy kívülről, viszont belülről sokkal több hely van benne, mint egy 5-ös Mazdában vagy egy Corolla-Avensis Verso-ban. Kb. csak a Sharan tudná megszorongatni meg a Galaxy - S-Max, amiből a Galaxy-t nem sokan ajánlják, az S-Max meg éppenhogycsak beköszön a kínálat aljával a pénztárcámhoz képest...

    Mindegy, köszönöm a tippeket, nézelődök még sokat. Majd egy évem van autót cserélni, de az enyémet sem fogják 3 nap alatt elvinni, az is biztos, anélkül meg hiába is keresgélek egyelőre. :)

Új hozzászólás Aktív témák