Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    válasz Brumi˘ #142597 üzenetére

    Napról napra furcsább...

    Hol olyan a hangja mint egy trabantnak, hol halkabb, hol szépen megy ami alatt azt értem hogy van amikor 1500-2000 fordulat között indulva szépen elindul, van amikor meg fulladna le ennyivel ha hagynám és olyan 200-3000 kell neki, van mikor úgy áll le a motor mikor leállítom hogy az egész kasztni remeg tőle addig is míg a motor valamennyire is jár, stb...

    Most amióta a hűtőcsere megvolt, sokszor jobban harap a kocsi mint ha 16v lenne de cserébe negyed tank benya elmegy 30-40km alatt, és a kipufogóbol csak úgy árad a füst meg a benya szag.

    Régen fél tank benyával megtettem 100-km legalább ugyan olyan használattal.

    Na ezekre értem hogy szerintem nem sokat fog bírni. Mondhatni hetente produkál valamit ami miatt gondolkozom a cserén.

    A multkor nem volt műszerfalvillágítás illetve bal.hátsó féklámpa. Kicseréltem a hozzá tartozó biztit erre 1 hétre rá megint kicsapta a biztit...

    Ez az autó már csak akkor lenne tökéletes ha szét lenne szedve darabokra, és utána összerakva úgy hogy minden ami rossz állapotú kicserélve lenne, és a számla szerintem lenne vagy 400-500 ezres kb.

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák