Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Alg #125941 üzenetére

    Azt hiszem sikerült megszülnöm...

    159 SW 1.9 16V JTD a kiszemelt, mert:

    - Utánaolvasgatva semmivel nem problémásabb mint bármilyen hasonló korú, méretű TD, ellenben olcsóbb szinte az összes alternatívánál, szépségben pedig talán csak az új Mazda6 hasonlítható (nekem)
    - Városi szaladgálásra nem vagy csak nagyon ritkán használnám - sportos ember vagyok, 5-6km-re simán elindulok gyalog is akár.
    - Ellenben viszonylag gyakori (mondjuk kéthetente) BP-Bécs(2x250km), illetve BP-Törökszentmiklós(2x120km) utakat kellene abszolválni, plusz hétvégi kiruccanások ide-oda. Akár kerékpárt felpakolva is.
    - Család még nincs közeli tervben, de a következő 5-6 évben simán elképzelhető (mint ahogy Bécsbe kiköltözés is).
    - 1.6m-1.8m között lehet már találni jókat ahogy néztem, a 2.4-ből inkább 2m felett.
    - 1.3 2002-es Fiesta után ez is rakéta lesz :DDD

    Most még van pár elintéznivalóm a következő hónapokban, de nyár elején ha minden jól megy és nem jön közbe semmi, neki tudok állni komolyabban nézelődni.

    Fenntartási költségekről még csak nagyjából csináltam összefoglalást, de olyan havi átlag 30-40k+üzemanyag/matricáig teljesen rendben vagyok vele. Ebben a tulajoktól szívesen fogadnék bármi infót. :R Akkor is ha nagyon elszámoltam valamit.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák