Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skater86

    tag

    Sziasztok!
    Sokat olvastam a rovatot és segítséget szeretnék kérni. Használt autót szeretnék venni, a keret átírással együtt kb 500k. Ezen felül természetesen a vásárlás utáni kötelező olajcsere, stb... Egy évben 10-15k km-nél többet nem mennék, tehát benzines érdekelne. Autópályán nem használnám, városban, meg néha 100-150 km távra. Minimum 4 ajtós. A nyomaték-gyorsulás úgy mond nem szempont, mert van egy sportmotorom, ami ilyen célra megfelel teljesen és hozzá is vagyok szokva a pörgősebb blokkra. Ilyen árfekvésben (ami tetszik is külsőre és nem akarok háborút kirobbantani :) ) a 6. gen Civic az első számú kiszemelt, abból is a sedan, vagy az 5 ajtós verzió. Sokat olvastam róla, ismerősömnek is van, ő is mondott pár dolgot. Összességében tetszik. Nézegettem a használt piacot, ami elég vegyes és bizonytalan vagyok, hogy 400-450 k körül lehet-e elfogadható darabot találni. Persze nem szalon állapotút keresek ennyi pénzért... A következőről mi a véleményetek?:

    Civic

    Alapból nem szívesen vásárolnék kereskedésből, de hátha lehet kifogni értelmeset.
    Köszönöm a segítséget és lehet fogok még segítséget kérni a későbbiekben is. :)

Új hozzászólás Aktív témák