Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • werszomjas

    őstag

    Üdv.

    Gépet szeretnék fejleszteni, ezért a hozzáértők tanácsaira lennék kíváncsi.

    Az alapanyag:

    Proci: AMD Phenom II X3 @ X4 720BE - ez csere lesz, sajnos nem hajtja már ki a VGA-mat, húzgálni meg nem akarom :N

    Hűtő: CoolerMaster Hyper TX3 - ezt megtartanám, amennyiben elegendő a procihoz, amit a mostani helyett ajánlotok majd.

    Lap: Gigabyte GA-MA770T-UD3P - ezt nem tudom, kell cserélnem szerintetek? most novemberben lesz 3 éves, semmi baja, de lehet érdemesebb lenne most cserélni, ha már procit is, valami fürge lapra :)

    Ház: Gigabyte GZ-X7 - ez sztem marad

    Táp: Corsair VX450 - ezt is megtartanám, ha elbírja majd az ajánlott konfigot :F 2009.01 hóban vettem, tehát nem mai darab, de 5év garanciás.

    RAM: 2×4GB DDR3-1600 Kingmax Nano Gaming - ezek maradnak

    VGA: Asus HD6850 DirectCU - egyelőre marad, később majd ha az FPS kívánja, csere

    HDD: WD 640GB HDD - egyelőre marad, később majd valami gyorsabbra cserélem, mert elég régi már szegény, esetleg ssd, de most a proci+lap fontosabb

    Amire használva lesz a gép: játék, 1920*1080-ban, a ma és a jövő játékainak :)

    Árat nem tudom mennyi legyen a határ, egy olyan gépet szeretnék, ha mondjuk 1-2 év múlva lecserélem a VGA-t, akkor az a procinak ne okozzon gondot. A mostani gépem kb 3éve állt össze, azóta csak a VGA és a RAM lett bővítve, kb most is így tervezem, évekig ne kelljen a procit+lapot cserélni, a 8GB ram-ot meg egyébként sem terveztem már bővíteni.

    Tuning nem szempont, nem szoktam.

    Lényegében akkor ami engem érdekel az csupán egy lap + proci, nyugodtan jöhet több árkategória is, és meglátom majd melyik fér bele, illetve melyik éri meg arányaiban.

    Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák