Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz MaCS_70 #6668 üzenetére

    Nem írta meg még senki, mert nem sok mindent mondtál arról, hogy milyen sticked van. Van amit az lte-ként kell felprogramozni, és van amit nem. A te eszközödbe rakhattál pci-e lte kártyát is, azt tuti lte-ként kell.
    Ha visszaolvasol, akkor én leírtam, hogy milyen 3g és lte usb modemeket használtam, hogy nyaranta 4 hónapig megosztom a mobilnetemet a kemping szomszédaimmal, stb, illetve tavaly beüzemeltem egy RBwAPR-2nD&R11e-LTE eszközt is, semmivel nem okoz nagyobb gondot egyiknek sem a beállítása, mivel minden ugyanaz a ros megy..

    Ki utazna az 50 dodóra, mikor nem fáj ha nézed 75 ért ? :D

    Csinálj rajta netet, frissítsd le a routered. Ehhez tényleg alap tudás kell, adj ip cimet, átjárót, vagy egyszerűen csak dhcp klienst. Ha ez megvan, máris sokkal előrébb vagy, pl tudsz segítséget kérni.

    Egyébként nem ennek a logikája bonyolult, hanem eddig cél eszközöket használtál. Azok az eszközök annyira le vannak butítva, hogy már már pofátlanság némelyiket routernek hívni.
    - internet tipusa (dhcp, pppoe, 3g)
    - tuzfal be, ki
    - nat be, ki
    - port forward

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák