Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudu67

    tag

    válasz Mr X #4803 üzenetére

    Egyik nap délutáni csúcsban csorogtam a Mészáros utcában azzal a szándékkal, hogy átmenjek a Lánchídon. Alagút előtti utolsó lámpás kereszteződésben pirosat kaptunk, meg is álltam szépen. Én voltam az első a lámpánál, mögöttem egy Seat Leon. Kapjuk a zöldet, alagút nem mozdul, tehát én sem (nem szeretek bentragadni), mögöttem a leon dudál mint állat, mutatom neki, hova menjek jóember, nem mozdul az alagút. Leon index nélkül kivág a kanyarodó-busz sávba, majd engem megkerülve vissza a belső sávba, beállt az alagút utca torkolatába a sárgával jelzett részre. A sor persze nem mozdult, bent is ragadt szerencsésen. Ebben az a szép, hogy a REND ÉBER ŐREI szép békésen támaszkodtak a csíkos octávia hátulján és végig asszisztálták az egészet mindenféle intézkedés nélkül. Szóval ezzel arra akartam kijukadni, hogy ha már odaállították őket. megtehetnének annyit, hogy ha látják, hogy gázos a helyzet, esetleg beállhatnának irányítani (meg az ilyen f@szkalapokat kiszedni és elkaszálni, mivel véleményem szerint eléggé egyértelmű volt a szándékosság).

    Szerk: Lehet, hogy lenne némi visszatartó ereje a rendőri jelenlétnek,de így :W -minek vannak ott egyáltalán

    [ Szerkesztve ]

    Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák