Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sotho #42603 üzenetére

    ...52-esen volt kb 200-300 méter látótávolság (volt ahol ennyi sem), 50km-t mentem egy kamion mögött 85-90-el kényelmes követési távolságra... úgy voltam vele, hogy nem oroszrulettezek és a szemből jövő örültektől is jobban védve vagyok előttem 40 tonnával :DDD remélem estére, hazaútra felszáll a köd, vagy még sötét előtt el tudok indulni, mert a kettőt nem szeretem együtt

    ui: kecskeméten ebben az időben az összes biciklis az úttestre költözött... sokan világítás nélkül... baromi idegesítő, hogy a 2x2 sávos körúton feltartják a forgalmat, mert cselleng, sávon belül nem lehet kikerülni, belsőben meg folyamatos a forgalom :U nem gond, hogy mindkét oldalon van bicikliút... mentem is ott sokat bringával jégen is... lehet csúszkálni, de meg nem fordult még a fejemben, hogy lemenjek a forgalomba akadályozni másokat

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák