Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz bitpork #33723 üzenetére

    Az elvárásoknak mi köze van a 90 fokos kanyarhoz? Attól, hogy én be tudom venni, még nem úgy kell, nem az a normális.(egyébként én sem tudom, és annál több eszem van, hogy megpróbáljam). A normális, elvárható közlekedésről van szó. És ha már ragaszkodsz a kanyarhoz, azért az mégsem sima, egyenes út, ott valaki jobban félhet a sebességtől, van, aki kevésbé, ez már-már indok, hogy valaki azon a szakaszon lassabban közlekedik, idáig nyilván egyenes útra alapoztam, amit írtam.
    De ha már tv kártya. Azt sem várhatom el mindenkitől, hogy értsen hozzá, mert nincs róla papírjuk. Ellenben a közlekedésre mindenkinek egyforma papírja, egyedül a megszerzés módja különbözik.
    Lejjebb elhangzott, és sajnos jellemző, hogy van, aki megtanulja, hogy alapjáraton ötödikben negyvennel kell menni, mert az jó. És senki nem fogja megmondani neki, hogy az valójában rossz. Akár fogyasztás, akár motor élettartam szempontjából. Arról nem is beszélve, hogy ők szinte veszélyesebbek, mint a sorok között száguldozók.

Új hozzászólás Aktív témák