Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FabioeM

    csendes tag

    Sziasztok.

    Én is okostelefonra szántam el magam.
    Segítséget, ajánlatot, ötletet szeretnék kérni. :D

    Androidost szeretnék, 2-3 évre is. kb. 70e Ftért. (de ha pl 85ért is van egy tuti, legjobb, akkor arra is vevő lennék :))
    Fontos, hogy hosszú távra szeretném, tehát tuti legyenek rá frissítések (Android 4.3, 5.0-ról már olvasni lehet hogy melyik készülékek nem kapják már meg.)

    HTC Amaze 4G tetszett meg, 60E körül az ára árukeresőn, de erre nem lesz már elvileg frissítés.

    Minél jobb hardvert szeretnék:
    - min. 5-8MP kamera, vakuval (sötétben is azért jó fotók se ártanának :D)
    - 8gb memória
    - 1 gb ram
    - gondolom minimum 2magos proci
    bluetooth (3.0 legalább jó lenne), 1080p videó, 4" körüli kijelző, gps

    köszi előre is.

  • FabioeM

    csendes tag

    válasz w333 #24033 üzenetére

    Újat tervezek venni.
    Köszi az ötletet. :)
    Az LG Optimus 4X HD nagyon szimpatikus, egyedül kicsit a 4,7-es kijelzőt találom nagynak, nem tudom mennyire lehet kényelmes mindennapos használata, pl híváskor, stb.
    A frissítés erre jönni fog? (4.3 v 5.0-ra)

    A nexus 4 sem rossz, de a teszt alapján talán az LG Optimus 4X HD talán jobb :)

    Ha még esetleg tudtok ajánlani másikat is, azt megköszönném :)

  • FabioeM

    csendes tag

    válasz w333 #24190 üzenetére

    Természetesen csak nekem jobban tetszik, úgy értem :)
    Hiányolom belőle az FM rádiót, memória bővíthetőséget, meg az ára is már nekem sok lenne kicsit.

  • FabioeM

    csendes tag

    Sziasztok.
    Megint én :)
    Köszönöm az eddigi ötleteket a telefonhoz.
    Utánaolvasgattam neten (LG Optimus 4X HD), és lenne pár kérdésem.

    - Többen panaszkodtak, hogy frissítés után eltűnt a magyar nyelv, mert ázsiai a tel. Hogy lehet előtte kideríteni, hogy eu-s-e? Mit ajánlotok, hol vegyek? (http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/lg/optimus-4x-hd-p880-p84601328/ gondolom ezek közül, olcsón :D )
    - Partnerto gsmről hallottam, jók a vélemények. Lehetőleg futárral/utánvéttel venném. De gari esetén pláne nem akarok Bpre felmenni, déli határ mellett lakok. Náluk is lehet így?
    - Olvastam olyat is, hogy nincs benne RDS, egy fórumon, de mondjuk ezt nem hiszem, mert több oldalon is ki volt írva. Tehát RDS-es tuti?
    - Hallottam, hogy videózás közben "összevissza", zavaróan fókuszál, gondolom nem találja a jó fókuszt. Ez frissítéssel ki lett javítva már azóta?
    - Melegedést is sok helyen olvastam. Mennyire zavaró ez? (Csak kicsit, vagy már majdnem forró is? Bocs, nem vagyok tapasztalt ilyen téren.)
    - Frissítés akkor tényleg nem lesz rá 4.1.2-nél nagyobb frissítés? (Írtatok ti is hasonlót nekem, de nem tudtam kivenni, hogy erre írtátok-e.)

    Kicsit a negatívumok elbizonytalanítottak, hogy biztos jó vétel lesz-e ez...

    Úgy néz ki, hogy valamennyi kedvezményt tud nekem szerezni egy ismerős. (még nem tudom, hol) Meg a kérdés, hogy melyik árból... :D
    Szóval egy kicsit feljebbi árban is körülnéznék, tegyük fel max. 100.000 Ftért.
    Milyen telefont ajánlanátok, a korábban említett koordinátákkal, nexus 4en kívül?
    Hirtelen amik eszembe jutnak: min 8GB memória, min. 5-8mpixeles kamera, 720p-s videó is elég, minél újabb android.

  • FabioeM

    csendes tag

    Sziasztok!
    Voltam már itt nyáron, androidos okostelefont szeretnék venni, az LG 4XHD-t ajánlottátok és meg is tetszett.
    Partnero gsmnél akartam megvenni, de nyáron amikor csak hívtam őket, azt mondták, kérdezzem meg 2 hét múlva. Azóta már állítólag volt néhányszor, de pont rosszkor hívtam őket, mind1. Utoljára azt mondták, hogy már nem lesz több bolti garis, csak gyáris, kb 80.000-ért. 80.000-t kicsit sokallom.
    Szóval körülnéztem a neten, és láttam 60párezerért, de kiderült, hogy az csak telefon, semmi tartozékkal (vagy max talán töltő).
    Tudnátok ajánlani boltot, ami lehetőleg 70 alatt adná, megbízható, garanciás legalább (gondolom bolti lehet csak ilyen árban, de megbízható legyen, mint elvileg a partnero)?
    Vagy esetleg van újabb/jobb okostelefon ötletetek hasonló árban?
    A Nexus4-et is ajánlottátok akkor, de az akkor 80 körül volt szintén, és még 2 fájó pontja volt, hogy se rádió nincs benne, se nem bővíthető.

    Főbb elvárás:
    szóval 70.000 alatti ár, lehetőleg
    főleg új, (de használt is szóba jöhet)
    érintőképernyős
    minél újabb android oprendszer
    hosszú távra tervezem
    min. legyen:
    1gb ram,
    legalább 8 gb felhasználható(!) memória, vagy bővíthető legyen
    minimum 2 magos proci
    autofókuszos kamera (5-8mpixel), 720p videofelvétel
    gps sem árt, bár már szerintem minden androidoson van :)
    képernyő mérete nagyjából 3,5-4,7col körüli legyen

    Hirtelen ennyi jutott eszembe, köszönöm előre is a segítséget.

  • FabioeM

    csendes tag

    válasz FabioeM #33690 üzenetére

    Sziasztok.
    Pénteken megyek BP-re és szeretnék venni, légyszi segítsetek telefon/bolt választásban.
    Köszi előre is.

  • FabioeM

    csendes tag

    válasz Tyer #34086 üzenetére

    Főleg újat szeretnék. Igen, még talán megbékélnék a rádióval, de 90től kezdődik az ára a N4 16GB-snak.

    De most úgy néz ki, telenornál 76.000-ért meg tudom rendelni neten, 1+1 év (1 év Telenor meg 1 év Gyári) garival, minden tartozékkal.
    Elég jónak gondolom, mert a gyári garisak (igaz függetlenül) 100 körül vannak, és ezen még a gari is jobb + megbízhatóbb, ingyenes kiszállítás, közelbe van a bolt is.
    Szerintem ez lenne a legjobb ajánlat, nem?
    Még kíváncsi vagyok a véleményetekre, ha ok, akkor nyomom is a megrendelés gombot :)

Új hozzászólás Aktív témák