Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Szerintem aki azt mondja, hogy az Ace 4 szar, meg laggol, annak még soha az életben nem járt a kezében. A legtöbb fórumtárs azt mondta a topikjában, hogy Ace 4-re felesleges újabb ROM meg CM, mert olyan jól optimalizálta és eltalálta a Samsung a gyári ROM-ot, hogy erre nem kell. És tényleg, minden azonnal történik, játékok nem jelentenek neki gondot (nem passziánszra gondolok, hanem amiket én próbáltam: Hearthstone, Fallout: Shelter, etc.), a menü és a böngészés villámgyors, a kijelző reszponzív és gyönyörű (Super AMOLED) Olvastam ott olyat, hogy Note tulajok kipróbálták ahol lehetett anno (T üzlet, MM, etc.), és az állukat a földön keresték, mert a középkategóriás 40-45K-s Samu készülék gyorsabb volt mint a többszörösébe kerülő Note. Amit hiányosságának fel tudok róni, az a proximity sensor hiány (közelségérzékelő szenzor hiánya), a fénymérő szenzor hiánya, és az értesítési led, úgyhogy ezek miatt 5-ös alára értékelném a telefont. Ráadásul van b20 LTE/4G az itt ajánlgatott kínai vackokkal ellentétben.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák