Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok
    Van egy Samsung Galaxy S2-m amit megjelenésekor, sok sok éve vásároltam. Lassan nyugdíjaznám mert akadnak vele gondok...software-es de én nem molyolnék vele (nem mindig ébreszt, van mikor hívás inditáskor a trillázós hang után nem csinál semmit -a hivott fél viszont hall!- ami csak egy reboot után javul meg. Imádom ezt a készüléket de már nem üzembiztos.

    Kérlek, Ti telefonon guruk, ajánljátok valami LOW COST készüléket az sgs2 helyett ami hozza az 4 éves technika ugyanazon felhasználói élményét. GPS tökéletes, fényképezőgép, erős villantóval!!! (fontos hogy legalább ilyen jó legyen) Gondolom az eltelt soksok év alatt az alacsonyabb ár kategóriás készülékek is kaptak hasonlóan finom dolgokat. Nincs rá max 40-50ezrem! Lenovo is játszik, meg minden más is -jiayu vagy hogy írják s trsi már nem. Üzem biztos jó kamerás Sgs2 vel azonos teljesítményű processzor és tárhely amire szükségem van. ( ebben gyárilag tizenX GB belső tár is helyet kapott. Létezik ehhez hasonló? Vagy a majd 5 éves technika még mindig leiskolázza a mai közép kategóriát? (Bár 50ezer inkább alsó kategória, tudom)

    Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák