Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozsana

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék telefont cserélni. Jelenleg egy nokia lumia 820st nyúzok. Ez volt az első wines telefonom, nem tudom akarok e többet. Kevés app/játék van rá, sok a béta verzió, illetve nekem valamiért furcsa dolgokat produkált -hiába lett frissitve az oprendszer( smseket nem jelzett hetekig, lenémította magát rendszeresen- ezt mellesleg anyum más kategóriájú lumiája is megtette). Nem tudom, drágább winphonoknál is van e gond, vagy csak kifogtam.

    a lényeg:
    árkategória: háááát, nem szeretném évente cserélni, kiadnék érte többet is, max akkor részletre , felső határ talán akkor 250.
    új telefon
    hol venném? nem tudom, T-mobilos vagyok, örülnék ha ott tudnám, de persze máshol is jó.
    Hosszabb táv (jó lenne legalább 3 év)
    amire használnám: fotó nagyon fontos, zenehallgatás (nem spotify,mert vidéki vagyok, a net nem a legjobb a szabad ég alatt), emailek olvasása-írás,de nem hosszan, játékok (nem durva játékok, de azért nem passziánsz), netezés.
    eddig android volt és windows (az ios-t eddig fújoltam, de nem tudom, állítólag stabilabb?)
    a méret lényeges szempont :) de én a kisebbet szeretem, pici a kezem, örülnék ha 5"t nem lépné túl a telefon, vagy csak nagyon kicsit
    a kijelzőkben is el vagyok veszve kicsit, tudom hogy az ips jó, de nagy a különbség a super amoleddel? retina-val?

    amiken eddig gondolkodtam: iphone 6s, samsung s6, huawei 8, sony z5, lg g4.

    Köszönöm a segítséget!

    B. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák