Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz wookie #86976 üzenetére

    Nem nej, csak barátnő, de már szinte az is lehetne :)

    Szereti, néha rakoncátlankodik, de alapvetően nem sok baj van vele. Ő az edigitalnál vette, de sztem ez is megbízható bolt, sokan rendelték onnan (készlethiány is van asszem átmenetileg), plusz a garanciáztatását ugyanúgy a wayteq végzi, aki itthon is forgalmazza. Az árak közötti különbség sztem az áfa meg az artisjus sarca miatt van. Ha a bolt el is tűnne, amit kétlek, a garancia akkor is hazai. Egyedül arra kell figyelni, hogy több típusa van, ez a vodás 4g-nél jelenthet problémát, de a fórumban ezt kivesézték, én telenoros vagyok, ott mindegy, így ezt nem olvasgattam annyira. Amúgy a rendszer az az egyik legjobbam variálható gyári rom a miui. Xiaomi amúgy tavaly egy pár napig a 3. legnagyobb gyártó volt, de aztán megvette a lenovo a motorlát, és beelőzte. Igaz ez főleg a kínai piac miatt, de akkor is, a támogatásra nem lesz panasz :)
    Pontosabb infókért érdemes a topikjában nézelődni, ott jobban értenek hozzá, plusz ők használják is. Amúgy ajánlom hozzá a MiBand-et, fitnesszkarkötő, de sok hasznos pluszt nyújt. Jelez, ha hívás, üzenet jön, rezegve ébreszt, és mivel figyeli az alvási ciklust, ezért úgy is tud ébreszteni, hogy a megfelelő alvási ciklusban tegye, stb...

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák