Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Švejk

    őstag

    válasz Bogyó bá' #7222 üzenetére

    Én azért még vitatkoznék egy kicsit... a WP koránt sem olyan testreszabható, mint az Android, abban is kételkednék, hogy minden program elérhető lenne rá...nem kétség van arra is rengeteg alkalmazás, de nagyon sok fizetős. Például gémereknek egyáltalán nem ajánlható, szemben az Androiddal, aminek többek között azért olyan nagy a memóriaigénye és azért van "számháború", mert vannak alkalmazások, melyek kihasználják a bivalyerős hardvert. A szoftverben is vannak lemaradások az Androiddal szemben, amazt a WP8 hivatott utolérni, de még az is messze van tőle. Az Androidot 5 évig csiszolgatták, és bár még mindig vannak hibái, lassan egy tökéletes rendszerré válik. Ha jól tudom, WP csak 3 éve van, ráadásul nem tudott olyan nagyot és olyan hamar berobbanni mint az Android, amelynek történetesen előnye, hogy erősebb hardvert, kiforrottabb szoftvert, és sok százezer alkalmazást tesz elérhetővé széles tömegeknek is, akik a WP-t nem engedhetik meg maguknak. A WP felület megosztja az embereket, sokszor hallom, hogy nem tetszik a csempe (nekem pl nagyon bejön) de Androidnál ilyen ellenvéleményeket nem hallottam, mert testre tudod szabni, ahogy akarod, a WP-ben a testreszabhatóság gyakorlatilag 0.

Új hozzászólás Aktív témák