Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    Sziasztok!

    Első hozzászólásom itt, még sosem volt bizonytalanság, de most azt hiszem kell hogy valaki meglökjön valamelyik irányba. :D

    Lejárt a hűségem, sajnos maradnom kell a telekomnál, a 3 éves Ray-em pedig nagyon csereérett már (szerencsére csak fél éve használom, de ennyi is elég volt a mütyűrkézésből és lassúságból, bár tény, hogy nem vacakoltam vele sokat, hogy jobb legyen).

    A kiszemelt csomag Next S aranytárskártyával, a készülékárak pedig elég elszomorítóak, jelenleg a kifutó modellként hirdetett Huawei G6 és az LG Optimus F6 maradt a rostán, előbbi 15K, utóbbi 19K. Előbbinél a másikhoz képest pozitívum az OTG és a jobb előlapi kamera, utóbbinál bár négy helyett kétmagos, de Krait, plusz ~500 mAh-val erősebb az akku (bár gondolom a Krait többet is kér enni, szóval nem számít), és további pozitívum az EQ, cserélhető akku, infra, meg hogy "márkásabb". Cserébe 4000-el többe kerül, bár nem ez fog dönteni. :) Egyebekben körülbelül egyforma a két telefon.

    Szerk.:
    Visszaolvasva számszerűen több + van az LG mellett, de az OTG-t borzasztóan hiányolom belőle, ezért tűnődöm. Viszont nem két hónapra lesz, ha tudom hogy minőségben is tényleg jobb annyival, akkor viszont vesszen az OTG. :D

    Nagyon nézegettem az M2-t, de még skypeoláshoz is ergya az előlapi optika, kicsit már nagy, de végül az ugyanezen hardver és előfizetéskonstrukció mellett álló 40ezer környéki árra mondtam azt, hogy na kösz nem, ennyivel nem ér többet. Z1 Compact kéne nagyon, de az már 70ezer pénz, annyit nem tudok most áldozni a történetre. Samsung-kínálat felejtős, S4 mini és Ace 4 lenne hasonló hardverrel, de kisebb kijelzővel és többért, és ezzel kb. vége is a T kínálatának, semmi választék nincs most a középkategóriában...

    A kisregényem után a kérdés tehát az lenne, hogy LG, vagy Huawei? :D Van még valami a különbségek közt, amit kifelejtettem volna, és segítenie a döntésben? Esetleg van valaki, akinek van tapasztalata mindkettővel?

    Két évre lesz, utána már remélem annyit fogok keresni, hogy nem kell gondolkodnom. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák