Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Sziasztok!

    Nos...
    Elérkezett az a pillanat, amikor megfontolom egy tapogatós okostelefon beszerzését. Most egy hagyományos telefonom van.
    A szituáció a következő, újabban sok olyan munkánk van, amelynek lényege, hogy jelen kell lenni. Azt kell figyelni, hogy mások hogy dolgoznak, illetve hogy ne nyúljanak hozzá a "rendkívül fontos technológiai berendezésekhez". Ők persze tudják hogy mit csinálnak, engem meg nem nagyon érdekel, hogy mit csinálnak, illetve kisujjal sem érnek a tárgyalt objektumhoz. Részletkérdés. Ezek sokszor egész napos elfoglaltságot jelentenek, és egy idő után nagyon unalmassá kezdenek válni. Ezért arra gondoltam, hogy kellene egy nem túl nagy eszköz, amivel ilyenkor magammal tudok vinni, és lehetne netezni, de elfér egy nagyobb zsebbe. A tabletek ehhez túl nagyok, így maradnak az 5" körüli phabletek.
    A szükséges paraméterek:
    - itthon szeretném megvenni, nem Kinából, megrendelni
    - új, garanciális, kátyafüggetlen készülék kell
    - nagy kijelző, 5" nagy felbontással, IPS, karcálló stb.
    - internetezéshez, weboldalak, fórumok, online média olvasgatáshoz
    - dual sim, viszont nem lehet mikro sim, mert egy céges kártya is lenne benne, ami nem az enyém
    - ha dual simes, akkor egyszerre mindkét simnek a hálón kell lennie, de legalább a 2G -s nek mindenképpen, mert elérhetőnek kell lennem
    - árkategória: igazából a legolcsóbb készülék kellene, ami mindezen felsorolt kritériumoknak megfelel, mindenképpen 100 alatt kellene valami, de a legjobb olyan 60 körül lenne, bár kétlem hogy ennyiért minden vágyam teljesíthető...

    egyenlőre ennyi jutott eszembe

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák