Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz bododani #58760 üzenetére

    Ez biztosítási csalás, ami törvénybe ütközik, így ezen a fórumon is tiltják a szabályok. Egyébként kétlem, hogy csak úgy kicserélik a telefont egy másik típusra szó nélkül. Én is fizetem ezt a biztosítást, ami arról szól, hogy kicserélik egy másik készülékre, de egy önrészt akkor is kell fizetni (durván a készülék árának 20% ha jól emlékszem), de ezt is csak akkor, ha a biztosító visszajelez, hogy valóban olyan biztosítási káresemény történt, melynél a biztosító téríti a kár egy részét (lásd: szerződés apró betűs része, hogy milyen eseményeket fedez a biztosítás és miket nem). A "véletlenül beleejtettem a medencébe" kezdetű történettel simán elhajtanak a francba. Az "ellopták a buszon" történet mellé is minimum a rendőrségi feljelentés jegyzőkönyvét érdemes csatolni, különben azt is elutasítják.

    A telefonkönyvet pedig telefon automatikusan szinkronizálja a Gmail címtárba, onnan fogja majd visszaszinkronizálni az új készüléken, csak ugyan azt az accountot kell használni. Azért előtte ellenőrizzétek le Gmail-ben, hogy ott vannak-e a kontaktok a címtárban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák