Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ares88

    csendes tag

    Sziasztok!

    Jelenlegi Samsung D 500as mobilomat szeretném lecserélni az első okos telefonomra, ebben kérném a segítségeteket. 2007 óta van meg a mostani telefonom így azóta nem nagyon foglalkoztam a mobilokkal, tisztába vagyok alap dolgokkal, felépítés, belső stb. de új márkák ( pl. blade) újabb telefonok terén nem vagyok tisztába.
    Pár szempont:

    - hosszú távra keresek megbízható telefont
    - ár: max. 90 ezer forint
    - lehetőleg új telefon legyen, lehet régebbi modell is. Legvégső esetbe jöhet szó használt telefonról
    - kijelző: nagy és szép legyen
    - kamera: minél jobb képeket, videokat csináljon
    - használata: gps,emailek, internetezés (vonat pl.), játék nem elsődleges,minimális facebook, film/sorozat nézés nem elsődleges de ha hosszabb útra mennék akkor nem árt. zenét ipodon hallgatom de azért szóljon rendesen a telefon is. Hosszabb szövegek begépelése, munka ( nem olyan nagy százalékban)
    - operációs rendszer: mind1 milyen

    Mivel nem vagyok egy telefonguru így csak a környezetemből tudok információt szerezni, hogy ki milyet használ és mennyire vált be neki.
    Amit ajánlottak: Samsung Galaxy S 2, Htc Desire Hd, sony ericsson valami :DDD
    Tehát abban kérem a segítségeteket, hogy a fenti szempontok alapján tudnátok ajánlani pár telefont.
    Köszönöm előre a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák