Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz norbert1998 #54020 üzenetére

    Nem mintha korábban ne csinálta volna már meg... :DDD

    Tudnék mit mesélni... az Xperia U-t kiadták 2.3.7.-tel, úgy, hogy már egy jó ideje kint volt az ICS. Kapott egy 4.0.4 frissítést, amit olyan mértékben b*sztak el, hogy konkrétan mindenre jó volt a telefon, csak telefonálásra nem, mert lefagyott bejövő híváskor, meg tovább csörgött még pár másodpercig az ember fülébe a hívás fogadása után. Vártuk, hogy jön majd javítás, meg 4.1... aztán a lóf*szt. Jött egy vagy két javítás ha jól emlékszem (ami kb. semmit sem javított) és ennyi.

    Xperia P, Xperia Go ugyanez, annyi előnnyel, hogy azok kaptak 4.1-et, csak épp olyan f*st, hogy a bugos hívásos rész mellett lassúak is, mint a tetű. Akkor rá lehetett fogni a NovaThor chipsetre (ami érdekes módon a Samsung meg a HTC telefonjain nem okozott semmilyen bugot) de a mostani szériában már nincs mire. Az Xperia M az egyetlen elfogadható készülékük, amit nem sikerült elcs*szni sem a kiadási szoftverrel, sem a 4.3 frissítéssel. Az Xperia L-en például felcserélődnek a hangszórók, meg nem kapcsol ki hívás után a közelségérzékelő szenzor, és megeszi az akksit, ha nem veszi észre a júzer. Kaptak már "mindenhibátkijavítunk" címen frissítést a legutóbb, de ugyanúgy maradt minden a régiben. Akkor az SP-re mit vársz? Már az Xperia Z-t is leamortizálták a 4.4-gyel, pedig az magasabb ligában játszik...

    Egyébként én is Sony telefont szeretnék következőnek, mert a kedvenc gyártóm, de a saját rossz tapasztalat meg a fórumokban olvasottak alapján lehet, hogy jobban járnék egy Samsunggal vagy LG-vel. Ha javítják az SP hibáit, akkor akár még én is benevezek egyre, mert tényleg bestbuy, főleg a Telekomnál, de a jelenlegi 5x is meggondolnám, hogy tényleg kell-e ez nekem. :U

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák